Himalájská sůl hrubá - Byliny KOTTAS

recepty Seznam nemocí - recepty

čaje Trápí Vás něco? - Bylinné čaje

byliny-fotoherbar Léčivé byliny


cenik bylin a koreni Ceník bylin - ke stažení 

GDPR - zpracování a ochrana osobních údajů 


Čaj měsíce Čaj měsíce


Byliny a koření Byliny a koření 

Bylinné čaje - sáčky Bylinné čaje - sáčky 

Bylinné směsi Bylinné směsi 

Směsi koření Směsi koření 

Švédské kapky a byliny Švédské kapky a byliny 

Čajové směsi Čajové směsi 

Objednávky

Telefon: +420 777764602 +420 777764602

byliny@beril.cz byliny@beril.cz

Himalájská sůl hrubá

Himalájská sůl hrubá

Název: Himalájská sůl hrubá
Latinsky: Himalájská sůl hrubá
Kategorie: Byliny a koření

kódbaleníbez. DPHDPHs DPH
900112500g28,70,-15%33,-

Cena bez DPH:

Dodací lhůta je cca 10 dní.

Popis produktu:

HIMALÁJSKÁ KRYSTALICKÁ SŮL, skvěle zpracovaná a bez nečistot nebo přísad, pomáhá dodat tělu vodu, minerály a vytváří zásadité prostředí v těle tím, že poskytuje důležité minerály. Napomáhá navracet a udržovat fyzickou energii a rovnováhu mezi kyselým a zásaditým prostředím v těle.
V posledních desetiletích hraje v potravinovém průmyslu důležitou roli schopnost potravin přečkat v požadovaném stavu uskladnění a přepravu. Není neobvyklé, že i přírodní mořská sůl bývá ochuzena o mnoho svých minerálů a dalších živin. Paradoxně se do těchto demineralizovaných solí zpětně dodává jód - vzniká takzvaná rafinovaná jodizovaná sůl. Je lepší se této soli vyhnout, protože neobsahuje nic, co by naše tělo potřebovalo. Navíc na vstřebání a vyloučení každého gramu rafinované soli potřebuje naše tělo 23 hodin a velké množství vody. Nedostatek vody zpomaluje náš metabolismus a toxiny se rychleji usazují v tkáních.
Mořská sůl, která nebyla rafinována a jodidována je relativně dobrou volbou. Nicméně kvůli znečištění oceánů je rovněž sporná.
Zdá se, příroda vše naplánovala dopředu. Vypadá to, že v Himalájích, právě pod střechou světa, připravila doly soli, které byly ponechány bez doteku po milióny let. Himalájská sůl kombinuje 84 různých minerálů, které hrají roli ve více než 1000 metabolických procesech. Je bohatá na elektrolyty, které udržují odpovídající a stálý poměr všech prvků v našem těle a umožňují přenos elektrických signálů v těle. Těmito elektrolyty jsou například vápník, sodík, chlorid, bikarbonáty atd. Dalším důležitým prvkem je železo, které dává soli její typickou barvu - čím větší je obsah železa, tím růžovější je barva.
Pro každý proces, který probíhá v našem těle, je potřeba jodidovaná forma prvků soli. Bez sodíku a draslíku, které udržují napětí buněčných membrán a jsou nezbytné pro přenos nervových vzruchů, bychom nemohli myslet, ani se pohybovat.
Lidstvu je již dlouho známá léčba zdravotních problémů solí. Ve starověkém Egyptě se sůl používala pro léčbu bolestí hlavy a kožních problémů. Římané si sůl cenili jako podporu metabolismu a imunitního systému. V 19. století se sůl s oblibou používala pro inhalace, ozdravné nápoje a lázně.
Mnoho lidí si čistí zuby Himalájsou solí a ta je také výborným a zcela přírodním deodorantem. Nesmíme zapomenout zmínit její důležitost pro atlety, protože pití ředěného roztoku je výborné doplnění tekutin a minerálů.
Použití kvalitní Himalájské krystalové soli:
Jako zdravá náhrada stolní soli. Lze ji použít i do koupele, pro pročištění nosních dutin, jako přísadu do pleťových masek nebo pro rehydrataci.
Složení: 100 % Himalájská krystalická sůl
Původ: Pákistán© 2006 - 2012 Bylinky KOTTAS - bylinky, léčivé bylinky, čajové směsi, koření  E-mail: byliny@beril.cz  Telefon: +420 777764602

[Bezpečnost a ochrana osobních údajů]
[www.kama.kcppump.eu] [www.kcppump.eu] [www.norma.kcppump.eu] [www.beril.cz]

Obrázky mají pouze ilustrativní charakter. Textové chyby vyhrazeny. Veškeré ceny jsou v Kč.
Změna cen vyhrazena. Uvedené ceny jsou pouze orientační a mohou být upraveny dle aktualní ceny produktu. Aktualní cenu si vyžádejte na čísle +420 777764602 nebo pomocí emailu byliny@beril.cz

https://kcppump.cz/ https://kcppump.eu/