Zahřívací J​​​​​​​ang čaj - Byliny KOTTAS

recepty Seznam nemocí - recepty

čaje Trápí Vás něco? - Bylinné čaje

byliny-fotoherbar Léčivé byliny


cenik bylin a koreni Ceník bylin - ke stažení 

GDPR - zpracování a ochrana osobních údajů 


Čaj měsíce Čaj měsíce


Byliny a koření Byliny a koření 

Bylinné čaje - sáčky Bylinné čaje - sáčky 

Bylinné směsi Bylinné směsi 

Směsi koření Směsi koření 

Švédské kapky a byliny Švédské kapky a byliny 

Čajové směsi Čajové směsi 

Objednávky

Telefon: +420 777764602 +420 777764602

byliny@beril.cz byliny@beril.cz

Zahřívací J​​​​​​​ang čaj

Tento čaj je součástí edice bylinných čajů „ZDRAVÉ NITRO“ – „GESUNDE MITTE“,  které byly vyvinuty v souladu s čínskou tradiční medicínou rakouskou firmou Kottas Pharma a dle receptů Dr. Floriana Plobergera, specialisty na oblast čínského bylinářství. Čaje této edice chutnou formou napomáhají při cestě k optimálnímu zdraví a pro blaho organismu. Jedná se o čajové směsi evropských bylin podle kritérií tradiční čínské medicíny k odstranění nedostatku Jin nebo Jang a nastolení rovnováhy. Na obalu každé čajové směsi jsou otázky, jejichž kladné zodpovězení vede k nalezení správného čaje právě pro Váš organismus.

Tato čajová směs je zahřívající a aktivující.

Typické dotazy, při kladných odpovědích je nedostatek jang  

Bývá Vám často chladno?

Cítíte se bez motivace?

Vyčerpáte se rychleji než ostatní lidé?

Tento čaj byl vyvinut na pomoc lidem, kteří trpí nedostatkem Jang. Tradiční texty popisují lidi s nedostatkem Jang následovně: jsou zimomřiví, pojivová tkáň je slabá, bledá, případně lehce žlutá barva kůže, jsou trpěliví a trpí touhou po sladkém. Za normálních podmínek potřebují hodně spánku.

Lidé s nedostatkem Jang se cítí fyzicky vyčerpáni. Zpravidla jim chybí stimul. Fyzicky  pociťují chlad a odpor ke chladu. Velmi příjemným jim je teplo dodané z vnějšku, například dalším oblečením nebo teplým bylinným čajem.  

Složení: Andělika kořen, citrónová kůra, zázvor, kardamom semena, lékořice kořen, jalovec, bazalka, skořice kůra, rozmarýn list, pelyněk© 2006 - 2012 Bylinky KOTTAS - bylinky, léčivé bylinky, čajové směsi, koření  E-mail: byliny@beril.cz  Telefon: +420 777764602

[Bezpečnost a ochrana osobních údajů]
[www.kama.kcppump.eu] [www.kcppump.eu] [www.norma.kcppump.eu] [www.beril.cz]

Obrázky mají pouze ilustrativní charakter. Textové chyby vyhrazeny. Veškeré ceny jsou v Kč.
Změna cen vyhrazena. Uvedené ceny jsou pouze orientační a mohou být upraveny dle aktualní ceny produktu. Aktualní cenu si vyžádejte na čísle +420 777764602 nebo pomocí emailu byliny@beril.cz

https://kcppump.cz/ https://kcppump.eu/