Čaj uklidňující - Jin - Byliny KOTTAS

recepty Seznam nemocí - recepty

čaje Trápí Vás něco? - Bylinné čaje

byliny-fotoherbar Léčivé byliny


cenik bylin a koreni Ceník bylin - ke stažení 

GDPR - zpracování a ochrana osobních údajů 


Čaj měsíce Čaj měsíce


Byliny a koření Byliny a koření 

Bylinné čaje - sáčky Bylinné čaje - sáčky 

Bylinné směsi Bylinné směsi 

Směsi koření Směsi koření 

Švédské kapky a byliny Švédské kapky a byliny 

Čajové směsi Čajové směsi 

Objednávky

Telefon: +420 777764602 +420 777764602

byliny@beril.cz byliny@beril.cz

Čaj uklidňující - Jin

Tento čaj je součástí edice bylinných čajů „ZDRAVÉ NITRO“ – „GESUNDE MITTE“,  které byly vyvinuty v souladu s čínskou tradiční medicínou rakouskou firmou Kottas Pharma a dle receptů Dr. Floriana Plobergera, specialisty na oblast čínského bylinářství. Čaje této edice chutnou formou napomáhají při cestě k optimálnímu zdraví a pro blaho organismu. Jedná se o čajové směsi evropských bylin podle kritérií tradiční čínské medicíny k odstranění nedostatku Jin nebo Jang a nastolení rovnováhy. Na obalu každé čajové směsi jsou otázky, jejichž kladné zodpovězení vede k nalezení správného čaje právě pro Váš organismus.

Typické dotazy na nedostatek stránky Jin:

Nemáte sílu, jste slabý, vyčerpaný?

Špatně spíte?

Chcete posílit Vaše tělo?

Tento čaj byl vyvinut s cílem pomoci lidem s nedostatkem Jin. Tradiční texty čínské tradiční medicíny popisují lidi s tímto nedostatkem následovně: jsou spíše štíhlí, jejich klouby při pohybu „vržou“, trpí problémy nespavosti, nočního pocení a vnitřního neklidu.

Jin je v této souvislosti součástí tělesné substance. K nedostatku Jin nedochází přes noc, proto také jeho znovuobnovení Jinu zabírá delší dobu. V klasické literatuře se uvádí, že to může trvat až sedm let.

Typické pro nedostatek Jinu jsou následující symptomy: noční pocení, zhoršení tělesného stavu od sedmnácti hodin, "horkost  pěti srdcí" (dlaně, chodidla a oblast hrudníku), žízeň, fyzické vyčerpání, suchost sliznic, zhoršování při pohybu a pocit vnitřního neklidu.

 

Složení: Jetel luční, růže květní lístky, jitrocel list, citrónová kůra, jmelí, ženšen kuřen, mučenka, řebříček, meduňka list, lékořice kořen, čínská skořice, levandule květ© 2006 - 2012 Bylinky KOTTAS - bylinky, léčivé bylinky, čajové směsi, koření  E-mail: byliny@beril.cz  Telefon: +420 777764602

[Bezpečnost a ochrana osobních údajů]
[www.kama.kcppump.eu] [www.kcppump.eu] [www.norma.kcppump.eu] [www.beril.cz]

Obrázky mají pouze ilustrativní charakter. Textové chyby vyhrazeny. Veškeré ceny jsou v Kč.
Změna cen vyhrazena. Uvedené ceny jsou pouze orientační a mohou být upraveny dle aktualní ceny produktu. Aktualní cenu si vyžádejte na čísle +420 777764602 nebo pomocí emailu byliny@beril.cz

https://kcppump.cz/ https://kcppump.eu/